עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני יודעת מה לעשות כדי להפוך את החיים שלי, רק צריך לעשות למרות הפחדים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

רשימה

29/01/2018 21:10
Germiona
 ״אולי תנסי לעשות רשימה של הדברים שכן הצלחת בהם ועוד רשימה של הכשלונות שלך ולא סתם הכשלונות אלא גם כאלה שלימדו אותך דברים להמשך החיים. שכל כישלון הוא אבן דרך להצלחה. תרשמי מה למדת מהם ובמה השתפרת לאחר מכן בעקבות כך.״


אני רוצה להפסיק לותר ולהתחיל להלחם על החיים שלי


הצלחות:
1. התקבלתי לבצלאל ואני עדיין כאן, לא מוותרת, לא פורשת.
2. הצלחתי לחזור על התהליך של הדפסה על נייר חיצוני למרות שחשבתי שאני נעל ולא אצליח
3. יזמתי והקמתי קבוצת תמיכה לבעלי חרדה חברתית ואפילו ביססתי אותנו במקום קבוע מטעם העירייה. 
4. במאמצים רבים של פגישות עם מועצת תלמידים ועם התכתבות עם ארגון חוש״ן ופגישה עם המנהלת, גרמתי מיוזמתי לחלוטין לזה שארגון חוש״ן יגיע לתיכון ויעביר פעילות בכמה כיתות י״ב. גם באותו היום היה לי רגע בלתי נשכח של חיבוק ובכי עם אחד הנציגים, שבטח חשב שאני לסבית אבל אני בכלל עשיתי את כל זה כי הייתי פאגהאג רצינית ועדיין לא נמשכת לנשים בכלל. זאת הייתה ההצלחה אולי הכי חשובה בחיים שלי.
5. הייתה לי בתיכון עבודה מצטיינת שהוזמנה לתערוכה באוניברסיטה בחיפה של מצטייני מחוז צפון (: זה היה מרגש להופיע ככה בתערוכה שלא קשורה לבית ספר בפעם הראשונה, ועוד שהזמינו אותי וואט.
6. התמדתי שבוע בלהשתמש רק בכלים שלי כדי לשטוף אותם ולא לצבור ערמה של כל הכלים של הבית בחדר שלי
7. 

כשלונות שהיו אבני דרך להצלחה:
1. בחרתי לשכב פעם ראשונה עם בחור לא חשוב ולא נחמד בכלל וזה גרם להרבה נזק אבל למדתי את הלקח ומאז אני רק משתפרת בבחירת פרטנרים, אני עדין לא יודעת לזהות מי באמת טוב אבל הכוונה שלי היא תמיד להיטיב עם עצמי ולא לתפשר.
2.נכשלתי בניהול קבוצת ח״חניקים שהקמתי. למדתי שזו לא הדרך להתמודד ועוד על ניהול, אחריות, אנשים ועל אופי החרדה שלי. מה שמאוחר יותר לדעתי גרם לחיבור אמיתי לחברה הטובה שלי, ולכל הדברים הטובים שיצאו מזה.
3. כתבתי למרצה שלי בתחילת השנה על הבעיות שלי כדי שיאשר לי לעבוד לבד על עבודה. הרווחתי מזה שני דברים. אחד, הבנתי שהיתי צריכה פשוט לרשום ״בעיות אישיות ואני אפרט אם צריך״ בגלל שהתווית הזאת שהנחתי על עצמי שמה אותי במקום לא נוח מולו ובסופו של דבר זה פגע לי בתפקוד, זה היה חשוף מידי. והדבר השני הוא הפוסט הזה. שלא היה קורה לדעתי אם לא הייתי מספרת, כי לדעתי הוא חלק איתי כי אני חלקתי איתו. אני לא יודעת אם זו באמת הייתה טעות או לא ,אולי סיכון. 
4. בהגשת עבודת הגמר של מגמת אמנות בתיכון הזמנתי חברת אינטרנט שהייתי בהגשה שלה. היא איחרה ופיספסתי כמעט את כל התערוכה , הייתי רק בנאום של ההתחלה וקצת בסוף. נורא היה לי חשוב לא לאכזב אותה אבל איכזבתי את עצמי. אני מניחה שלמדתי מזה קצת יותר להתחשב ברצונות שלי מול אחרים.
5. 
מואנהedya